About Crooked Dory Rainbow Barb Live Hash Rosin
Crooked Dory's Rainbow Barb Live Hash Rosin is a Z3 Zkittlez hybrid cultivar with copious amounts of resin and a complex terp profile blending Barb's floral notes with an explosion of candy flavours on the exhale.
Contains: 1 gram
Reviews and Q&A
About Atlantic Cultivation
Atlantic Cultivation believes in offering great quality cannabis to the people in Newfoundland and Labrador and throughout the country. Atlantic is owned by team of Newfoundlanders and Labradorians who share a passion for success. Located in St John's, NL, Atlantic have created an amazing team obsessed with Quality, Community and Fun.
Recommended For You

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $36.95
- Sale price
- $36.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Unit price
- per

- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
$19.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $28.95
- Sale price
- $28.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $33.95
- Sale price
- $33.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $18.95
- Sale price
- $18.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $10.50
- Sale price
- $10.50
- Regular price
-
$17.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $33.95
- Sale price
- $33.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
$21.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $23.50
- Sale price
- $23.50
- Regular price
-
$39.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per