Member Specials
Don't miss out on top-quality cannabis products at a fraction of the price. From dried flower and concentrates to edibles and accessories, we've got something for everyone. But hurry, these deals won't last long.
-
-
Banana Cake
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$39.95 - Unit price
- per
$8.56/gram -
Banana Cake Pre-Rolls
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
$17.95 - Unit price
- per
$9.97/gram -
-
-
-
Crooked Dory Mandarin Cookies Shatter
- Regular price
- $28.95
- Sale price
- $28.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
-
-
Dab Bods OG Lime Killer Live Resin Cartridge
- Unit price
- per
From $20.95From $20.95From $24.95As low as $34.95/gram -
Dab Bods Orange Hill Shatter
- Unit price
- per
From $22.95From $22.95From $24.95As low as $29.95/gram -
Dab Bods Pineapple Punch Live Resin Cartridge
- Unit price
- per
From $20.95From $20.95From $24.95As low as $34.95/gram -
Dab Bods Watermelon Sugar Live Resin Cartridge
- Unit price
- per
From $20.95From $20.95From $24.95As low as $34.95/gram -
Death Bubba
- Regular price
- $27.95
- Sale price
- $27.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$7.99/gram -
Dosi Melon
- Regular price
- $27.95
- Sale price
- $27.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$7.99/gram -
Dosi Melon Infused Pre-Rolls
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$11.98/gram -
Dosi Melon Pre-Rolls
- Regular price
- $7.95
- Sale price
- $7.95
- Regular price
-
$9.95 - Unit price
- per
$7.95/gram -
El Gordo Pre-Rolls
- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
$13.95 - Unit price
- per
$7.97/gram -
EndoNight Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
-
EndoSupport Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
-
EndoWell Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
- Page 1 of 4
- Next page
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.