About Crooked Dory Kush Fruit Milled Flower
Pre-ground Kush with notes of gas, spice, and skunk. Made from sticky, coarsely ground whole flower. No trim. No shake.
Package Date: 2022-11-10
Certificate of Analysis (COA)
DownloadReviews and Q&A
About Atlantic Cultivation
Atlantic Cultivation believes in offering great quality cannabis to the people in Newfoundland and Labrador and throughout the country. Atlantic is owned by team of Newfoundlanders and Labradorians who share a passion for success. Located in St John's, NL, Atlantic have created an amazing team obsessed with Quality, Community and Fun.
Recommended For You

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $36.95
- Sale price
- $36.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
$19.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $28.95
- Sale price
- $28.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $33.95
- Sale price
- $33.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $18.95
- Sale price
- $18.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $10.50
- Sale price
- $10.50
- Regular price
-
$17.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $33.95
- Sale price
- $33.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
$21.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $23.50
- Sale price
- $23.50
- Regular price
-
$39.95 - Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $0.00
- Sale price
- $0.00
- Regular price
-
- Unit price
- per