Cart
0 items
0g

Get FREE shipping on all orders over $150

Wholesale

Canada Post Expedited:

  • FREE shipping on orders $150+.
  • For orders between $99 and $150, shipping is $15.
  • For orders under $99, shipping is $20.

Canada Post Xpresspost:

  • FREE shipping on orders $200+.
  • For orders $149 to $200, shipping is $15.
  • For orders $99 to $149, shipping is $20.
  • For orders under $99, shipping is $25.

Purolator Express:

  • For orders $149 and up, shipping is $25.
  • For orders between $99 and $149, shipping is $30.
  • For orders under $99, shipping is $35.

Humulene

-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hang Dried","Badge Hand Trimmed","Badge Cold Cured"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
  • Gorilla Breath Smalls
    • THC 31.1%
    • | TERPS 3.5%

    Indica

    Starz

    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    $6.42/gram
    Out of Stock

  • Traditional Hash
    • THC 43.5%
    • | CBD 14.5%
    • | CBG 3.6%
    • | TERPS 6.3%

    Hybrid

    West Coast Craft

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   2 GRAMS
    $17.48/gram
    Out of Stock

  • Biscotti Distillate Vape Cart
    • THC 81.1%
    • | CBC 1.3%
    • | CBG 1.9%
    • | CBN 1.5%
    • | TERPS 0.7%

    Hybrid

    Cannonfire

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Peanut Butter Breath Temple Ball Hash
    • THC 54.1%
    • | TERPS 2.8%

    Hybrid

    Curado

    Regular price
    $30.95
    Sale price
    $30.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1.5 GRAMS
    $20.63/gram

  • Pink Kush Full Spectrum Honey Oil Syringe
    • THC 76.7%
    • | TERPS 4.4%

    Indica

    Retro Cannabis

    Regular price
    $38.95
    Sale price
    $38.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Khalifa Mints Pre-Rolls
    • THC 24.5%
    • | TERPS 2.5%

    Indica

    Camper Van Cannabis

    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $8.63/gram
    Out of Stock

  • Grease Monkey
    • THC 29.4%
    • | TERPS 0.8%

    Hybrid

    The Legacy Market

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3.5 GRAMS
    $9.99/gram
    Out of Stock

  • Crooked Dory Chimp Mints Shatter
    • THC 78.6%
    • | CBD 2.6%
    • | TERPS 1.4%

    Hybrid

    Atlantic Cultivation

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Indica Diamonds & Sauce - Rockstar
    • THC 76.7%
    • | TERPS 5.0%

    Indica

    Aja Labs

    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Lime Soda Triple Infused Pre-Rolls
    • THC 39.8%
    • | TERPS 11.3%

    Sativa

    Western Cannabis

    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    $22.95
    Unit price
    per 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $11.30/gram
    Out of Stock

  • Sativa Diamonds & Sauce - Purple Haze
    • THC 78.0%
    • | TERPS 4.6%

    Sativa

    Aja Labs

    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Slurricane Pure Live Resin 510 Vape Cart
    • THC 72.9%
    • | TERPS 14.1%

    Hybrid

    Lune Rise Farms

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM

  • Papaya Bomb Cherry Oil Syringe
    • THC 77.7%
    • | TERPS 4.9%

    Indica

    Retro Cannabis

    Regular price
    $38.95
    Sale price
    $38.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM

  • Indica Terp Diamonds - Slurricane
    • THC 80.5%
    • | TERPS 2.1%

    Indica

    Aja Labs

    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Kiwi Kiss Live Resin Vape Cart
    • THC 82.5%
    • | TERPS 2.0%

    Hybrid

    Indigenous Bloom

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM

  • BC Mints
    • THC 32.6%
    • | TERPS 2.6%

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    Regular price
    $159.95
    Sale price
    $159.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   28 GRAMS
    $5.71/gram
    Out of Stock

  • Northern Apple Jaxx Live Rosin
    • THC 71.6%
    • | CBG 5.0%
    • | TERPS 6.0%

    Sativa

    Earthwolf Farms

    Regular price
    $46.95
    Sale price
    $46.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Grease Bucket Signature Live Rosin
    • THC 70.2%
    • | TERPS 9.5%

    Hybrid

    Sauce Rosin Labs

    Regular price
    $63.95
    Sale price
    $63.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM

  • Gas Tanks Cold Cure Resin AIO Vape
    • THC 85.0%
    • | TERPS 5.6%

    Indica

    Dom Jackson

    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock