Cart
0 items
0g

Get FREE shipping on all orders over $150

Wholesale

Canada Post Expedited:

  • FREE shipping on orders $150+.
  • For orders between $99 and $150, shipping is $15.
  • For orders under $99, shipping is $20.

Canada Post Xpresspost:

  • FREE shipping on orders $200+.
  • For orders $149 to $200, shipping is $15.
  • For orders $99 to $149, shipping is $20.
  • For orders under $99, shipping is $25.

Purolator Express:

  • For orders $149 and up, shipping is $25.
  • For orders between $99 and $149, shipping is $30.
  • For orders under $99, shipping is $35.

Flower

Enjoy consuming your cannabis the classic way? We got you covered with our selection of high-quality selection of dried flower and pre-rolls.
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hang Dried","Badge Hand Trimmed"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
  • Loosies Mango Sour Pre-Rolls
    • THC 24.5%

    Sativa

    Buzz Cannabis

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   10 x 1 GRAM
    $4.00/gram
    Out of Stock

  • Loosies Purple Punch Pre-rolls
    • THC 28.3%

    Indica

    Buzz Cannabis

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   10 x 1 GRAM
    $4.00/gram
    Out of Stock

  • Loosies Rotating Hybrid Pre-Rolls
    • THC 23.5%

    Hybrid

    Buzz Cannabis

    From $17.95
    From $17.95
    From
    Unit price
    per 
    As low as $4.11/gram
    Out of Stock

  • Loosies Rotating Hybrid Pre-Rolls
    • THC 25.3%

    Hybrid

    Buzz Cannabis

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   10 x 1 GRAM
    $4.00/gram
    Out of Stock

  • Loosies Rotating Indica Pre-Rolls
    • THC 23.5%

    Indica

    Buzz Cannabis

    From $49.95
    From $49.95
    From $59.95
    Unit price
    per 
    As low as $3.57/gram

  • Loosies Rotating Indica Pre-Rolls (Sour Kush)
    • THC 23.5%

    Indica

    Buzz Cannabis

    From $17.95
    From $17.95
    From
    Unit price
    per 
    As low as $4.11/gram

  • Loosies Rotating Sativa Pre-Rolls
    • THC 28.4%

    Sativa

    Buzz Cannabis

    From $17.95
    From $17.95
    From
    Unit price
    per 
    As low as $4.11/gram
    Out of Stock

  • Loosies Sativa Live Resin Infused Pre-Rolls
    • THC 32.0%

    Sativa

    Buzz Cannabis

    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   6 x 0.5 GRAMS
    $10.65/gram
    Out of Stock

  • Low THC Slim Pre-Rolls
    • THC 18.0%

    Hybrid

    Lite Label

    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   10 x 0.35 GRAMS
    $5.70/gram
    Out of Stock

  • LowKey El Jefe
    • THC 31.7%
    • | TERPS 2.6%

    Indica

    MTL Cannabis

    Regular price
    $45.95
    Sale price
    $45.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    $6.57/gram
    Out of Stock

  • LowKey Frost’d Flakes
    • THC 32.4%
    • | TERPS 1.77%

    Indica

    MTL Cannabis

    Regular price
    $45.95
    Sale price
    $45.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    $6.56/gram
    Out of Stock

  • LowKey Frost’d Flakes Pre-Rolls
    • THC 29.4%

    Indica

    MTL Cannabis

    Regular price
    $26.95
    Sale price
    $26.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 x 0.5 GRAMS
    $7.70/gram
    Out of Stock

  • LowKey Larry
    • THC 30.3%
    • | TERPS 3.93%

    Indica

    MTL Cannabis

    Regular price
    $45.95
    Sale price
    $45.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    $6.57/gram
    Out of Stock

  • Lucy In The Sky - Diamond Juice Vape
    • THC 74.1%
    • | TERPS 12.0%

    Indica

    Jane & Juice

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    $44.95
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock

  • Lucy in the Sky Pre-Rolls
    • THC 30.4%

    Sativa

    Happy Hour

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   10 x 0.5 GRAMS
    $6.99/gram
    Out of Stock

  • Lunar Eclipse Live Rosin Gummy 1:1 (CBN:THC) Chew
    • THC 10 MG
    • | CBN 10 MG

    Indica

    Blast

    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GUMMY
    Out of Stock

  • Mac 1
    • THC 20.1%

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    Regular price
    $89.95
    Sale price
    $89.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   28 GRAMS
    $3.21/gram
    Out of Stock

  • Mac Fritter
    • THC 26.3%

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    From $19.95
    From $19.95
    From $119.95
    Unit price
    per 
    As low as $3.21/gram
    Out of Stock

  • Mac Fritter Pre-Rolls 1 Gram Pre-Rolls
    • THC 26.3%

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Regular price
    $13.95
    Unit price
    per 
    /   2 x 1 GRAM
    $5.98/gram
    Out of Stock